• Nowy kurs "Legal English for Business 6.0 " - obsługuj klientów po angielsku!
    Teraz w programie kursu m.in. umowy po angielsku, podatki, spółki, nieruchomości i inwestycje, obrót papierami wartościowymi, rozwiązywanie sporów i procedura cywilna, prawo własności intelektualnej i in. Wszyscy kursanci otrzymują ciekawe materiały i certyfikat uczestnictwa w kursie.
    PROGRAM KURSU
  • Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne - prawnicy i menedżerowie nas polecają!
    Rozumiemy prawo i biznes - tłumaczenia wykonują prawnicy-tłumacze przysięgli.
    POZNAJ NAS

Szkolenia prowadzą eksperci: prawnicy-tłumacze przysięgli oraz doświadczeni angliści.

ZAPISZ SIĘ!

Prawnicy i menedżerowie nas polecają!

W Lex Anglica dzielimy się z Wami naszą ekspercką wiedzą. Jako prawnicy-tłumacze przysięgli oraz doświadczeni lingwiści szkolimy profesjonalistów:  prawników i tłumaczy, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje komunikacyjne w zakresie legal English oraz menedżerów, dla których najważniejsza jest sprawna komunikacja w biznesie. Oferujemy również najwyższej klasy usługi tłumaczeniowe dla prawa i biznesu. Jesteśmy kojarzeni przez menedżerów i prawników z profesjonalizmem, starannością i praktycznym zastosowaniem przekazywanej przez nas wiedzy. Szkolimy tylko w małych, komfortowych grupach. Dbamy o inspirującą i motywującą atmosferę na naszych zajęciach. Zapraszamy na szkolenia i kursy  prowadzone przez Agnieszkę Ziętek – tłumaczkę przysięgłą (TP 49/15), prawnika (Uniwersytet Wrocławski, 2001) i lingwistkę (University of Essex, 2008) oraz Magdalenę Stępniak – tłumaczkę przysięgłą (TP 92/13) specjalizującą się w obszarze bankowości i finansów.    

Top

Warning: A non-numeric value encountered in /autoinstalator/wordpress2/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 59